Barbara Nalepka do swoich licznych tytułów i sukcesów dopisała kolejne zwycięstwo. Trzebnicka zawodniczka wygrała złoto w Pucharze Europy Federacji WAK-1F w kategorii 54 kg oraz została wybrana mvp całego turnieju. Jej kolejne osiągnięcia dostrzegł burmistrz Marek Długozima, który zaprosił zawodniczkę do Urzędu Miejskiego, by wręczyć jej okazjonalny list gratulacyjny.

- Nigdy jeszcze nie spotkałam na swojej drodze tak dobrych ludzi jak tutaj. Burmistrz Marek Długozima od razu zauważył moje starania zawodowe. Zaprosił na spotkanie i pomógł. Otrzymałam od niego stypendium sportowe i wiem, że mogę zawsze na niego liczyć. To dla mnie bardzo ważne. Zresztą nie pierwszy raz stawia na młodych, zdolnych. To naprawdę budujące. Dlatego też z dumą noszę herb Trzebnicy na piersiach i z dumą mówię, że jestem z tej gminy. Poza tym wiele osób mnie tutaj wspiera. Jestem pod wrażeniem. To naprawdę miłe – mówiła wzruszona Barbara Nalepka.

Serdeczne gratuluję kolejnych sukcesów. Złoto zdobyte w zawodach światowej rangi jest potwierdzeniem Pani umiejętności i profesjonalizmu, świadczy również o ogromnym zaangażowaniu i zamiłowaniu do sportu oraz o ciężkiej pracy, którą wkłada Pani w realizację swoich pasji. Cieszę się, że z dumą reprezentuje Pani Gminę Trzebnica. Życzę, aby następne lata kariery zawodowej były równie udane, przyniosły wiele sukcesów i osobistej satysfakcji.  Niech wysiłek i wytrwałość w pogłębianiu umiejętności, realizacji planów i zamierzeń, będzie niezmienny – powiedział burmistrz Marek Długozima wręczając zawodniczce list gratulacyjny. 

Barbara Nalepka pochodzi z Bochni, obecnie mieszka w Trzebnicy. Jej kolejnym celem będą zawody Pucharu Świata, które odbędą się w Austrii.